اخبار و مقالات

آگهی‌ها

کالاها

شرکت‌ها

محلول آمونیاک (Ammonia Solution)

خریدار: :  ایلیا شیمی کاوان پارس

20   کیلوگرم توافقی   
پیشنهاد فروش

سود سوز آور (Sodium Hydroxide)

خریدار: :  آراکس شیمی

1   کیلوگرم 480,000  ریال  
پیشنهاد فروش

سنگ آهن - گندله (Iron Ore - Pellet)

خریدار: :  بازرگانی شهدآور

1   تن توافقی   
پیشنهاد فروش

گازوئیل (Gas Oil)

خریدار: :  گلشن تجارت کنارک

1   تن 460  دلار آمریکا  
پیشنهاد فروش

الیاف ویسکوز (VSF)

فروشنده: :  تهران سیکا

1   کیلوگرم توافقی   
سفارش خرید

الیاف ویسکوز (VSF)

فروشنده: :  تهران سیکا

1   کیلوگرم توافقی   
سفارش خرید

هیدروکربن سنگین (Heavy Hydrocarbons)

فروشنده: :  پتروپالایش نیک یزد

1   تن 550  دلار آمریکا  
سفارش خرید

ABS

فروشنده: :  کانگورو

1   کیلوگرم 196,000  ریال  
سفارش خرید

EVA

فروشنده: :  کانگورو

1   کیلوگرم 630,000  ریال  
سفارش خرید

برایان هوک: آمریکا آماده ارتباط با دولت ایران است

برایان هوک: آمریکا آماده ارتباط با دولت ایران است

این مقام آمریکایی در یادداشت خود مدعی شده که آمریکا برای منافع دوطرفه، آماده ارتباط با دولت ایران است؛ به شرط آنکه ایران تنها یک کشور عادی باشد.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش تحریم‌های بی‌سابقه‌ای را علیه ایران اعمال کرده، در یادداشتی تلاش کرد، کاخ سفید را حامی گفت‌وگو با تهران نشان دهد و گفت که مردم ایران و آمریکا باید با یکدیگر روابط دیپلماتیک داشته باشند.

برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در یادداشتی که در نیویورک تایمز منتشر کرد، سعی داشته که ملت و نظام ایران را از یکدیگر جدا نشان دهد و مسئولان کشورمان را به فساد و سو مدیریت متهم کرده است.

در این یادداشت، برایان هوک اظهار کرده مردم ایران نیز همانند مردم ایالات متحده آمریکا ملتی پرشور هستند که دوست دارند با دیگر ملت‌های جهان در ارتباط باشند. ایرانی‌هایی که به ایالات متحده آمریکا و دیگر کشورها مهاجرت کرده‌اند پیشرفت کرده‌اند در حالی که امکان پیشرفت ایرانی‌ها در داخل این کشور، پایین است.

مردم ایران و ایالات متحده آمریکا باید رابطه دیپلماتیک داشته باشند. ما آینده‌ای را تصور می‌کنیم که در آن سفارت ایالات متحده آمریکا در تهران دایراست و به گردشگران، بازرگانان و اساتید و دانشجویان ایرانی، ویزای سفر به آمریکا صادر می‌کند. همچنین باید خط پروازی مستقیمی بین تهران و شهرهای لس‌آنجلس و نیویورک آمریکا دایر شود. پیش از انقلاب اسلامی در ایران، ایالات متحده آمریکا دومین شریک تحاری عمده ایران بود. باید دوباره چنین شود. پیش از انقلاب 50 هزار دانشجوی ایرانی در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل می‌کردند. تجدید دوباره روابط دوجانبه فرصت‌های بی‌نظیری را برای دو کشور خلق خواهد کرد.

به زودی روزی فرا خواهد رسید که مغزهای درخشان در دو کشور- ایران و آمریکا- برای مشکلات مردم ایران چاره‌جویی خواهند کرد. اگر روابط دو کشور برقرار شود می‌توانیم برای بسیاری از مشکلات جاری مردم ایران از جمله بحران آلودگی هوا در تهران چاره بیابیم. خانه‌هایی مقاوم در برابر زلزله بسازیم که در زلزله هایی همچون زلزله اخیر کرمانشاه فرونریزند. داروهای جدیدی برای بازماندگان (جانبازان) جنگ ایران و عراق فراهم کنیم و جریان ورود آب به دریاچه ارومیه و زاینده رود را احیا کنیم...

هوک که کشورش با تحریم‌های ظالمانه خسارات فراوانی به ایران وارد کرده، در ادامه مدعی شده که روابط جدید می‌تواند "فرصت‌های بی‌شماری" برای دو کشور ایجاد کند.

این ادعا درحالی از سوی هوک مطرح می‌شود که آمریکا نه تنها با تحریم‌های اقتصادی بلکه با جلوگیری از کمک‌رسانی‌های بین المللی باعث افزایش رنج‌های مردم ایران حتی در حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله شده است.

این مقام آمریکایی در یادداشت خود مدعی شده که ایالات متحده آمریکا آماده است بر اساس احترام و منافع متقابل با حکومت ایران تعامل کند. اما برای اینکه چنین امری محقق شود، حکومت ایران باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد یک کشور عادی باشد یا همچنان به عنوان یک کشور انقلابی باقی بماند.

وی در ادامه اظهار کرده که اگر ایران می‌خواهد که یک کشور عادی و صلح‌طلب باشد باید برنامه‌هایش برای دست‌یابی به سلاح‌های هسته‌ای را رها کند، موشک‌های بالستیک آزمایش نکند، از حمایت مالی گروهک‌های تروریستی دست بردارد و بازداشت خودسرانه شهروندان دو تابعیتی را متوقف کند.

 

نظرات (2) کاربر عضو:  کاربر مهمان: 
محمود آل احمد شناسه نظر: 318563 20 فروردین 1398 - 15:18

یعنی الان مثلا شما در موقعیت برتر هستید !

ادامه
خسرو شناسه نظر: 318564 20 فروردین 1398 - 16:50

این لباس سپاهی ها رو تن مجلس کردید یک جوری شدم. کاش این کار را نماینده ها نمیکردند .... نوجوان که بودم تو فامیل چند تا سپاهی بودنند وقتی میدیدمشان یک حس افتخار بهم دست میداد تا سال 75 هم همین حس رو داشتم هیچگاه کمیته را با سپاه بعدها بسیج رو با سپاه قاطی نمیکردیم سپاه برایمان ارامش داشت با ایمان ومهربون بودند خودمم نمیدونم چی میگم ولی جدا برای سپاه متاسفم کارش به اینجا کشید

ادامه
ارسال نظر
حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
ایمیل صحیح نیست.
لطفاً پیوند مرتبط را کامل و با http:// وارد کنید
متن نظر خالی است.

wait...